• Zdrowie

  jest tylko jedno

Media o nas

 • Co w mediach o nas piszczy:

  Kliknij i dowiedz się więcej

Program

 • Nasz program:

  Kliknij i dowiedz się więcej

Targi Vitafoods w Genewie 15-17 maja 2018

Motto tej popularnej imprezy to: „kształtowanie przemysłu spożywczego w celu osiągnięcia optymalnego zdrowia poprzez naukę i innowacje”.

W Genewie spotykają się wystawcy (ponad 1100 firm), naukowcy, handlowcy oraz  osoby z całego świata  zainteresowane  pro-zdrowotnymi produktami. W tym roku organizatorzy oczekiwali ponad 20 tys. odwiedzających. Popularne stają się narodowe pawilony, dużo firm wystawiało się w pawilonie USA, Francji, Belgii czy Korei, ale najliczniej przyjechały firmy z Chin. W targach uczestniczyło 26 firm z Polski, w tym Curtis Health Caps, Greenvit, Hasco-Lek, Lekam Pharmaceuticals, Olimp Laboratories, Polski Lek. Oferowały surowce (ekstrakty ziół, owoców), gotowe produkty oraz usługi, np.  projektowanie i wykonanie suplementów diety.
W sprawie informacji o innowacyjnych interesujących surowcach i produktach, kierunkach rozwoju branży – prosimy o kontakt z Federacją Suplementów.

 

 • Zdrowa Rodzina

  Program "Zdrowa Rodzina" jest inicjatywą skierowaną do wielopokoleniowej polskiej rodziny. Celem tej inicjatywy jest upowszechnienie zdrowego stylu życia, poprzez zrównoważoną suplementację codzinnej diety.

  Czytaj więcej >>

Partnerzy